حاج آقا اينم جواب آقای رفسنجانی!!!!

امروز کشور در بهترین شرایط قرار دارد!

تجليل رئيس دفتر مقام معظم رهبري از ديپلماسي دولت

رئيس دفتر مقام معظم رهبري گفت: مقام معظم رهبري جلوتر از زمان خود حرکت مي کنند و امروز کشور در بهترين شرايط از نظر قدرت، آبرو، حيثيت و اعتبار در دنيا قرار دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدي گلپايگاني در گردهمايي نخبگان حوزوي افزود: تا دو سال پيش براي داشتن بيست سانتريفيوژ بايد چانه زني مي کرديم، اما الان سه هزار سانتريفيوژ در کشور کار مي کند و دشمنان مانده اند که در برابر اين شرايط چه کنند.

وي خاطرنشان کرد: حوزه علميه قم، چشم و چراغ اسلام و تشيع است و در عرصه هاي مختلف خيلي پيشرفت کرده، اما کافي نيست.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدي گلپايگاني، با بيان اينکه در شرايط کنوني سيل شبهات از مناطق مختلف سرازير شده است اظهار داشت: طلاب بايد براي قوت علمي خود و پرهيز از دلائل سست در عرصه هاي تبليغي تلاش کنند.

رئيس دفتر مقام معظم رهبري افزود: همواره رهبر معظم انقلاب در ديدار با علما و طلاب متذکر شده اند که يکي از دلايل تعدد علماي حوزه، بي اعتنايي به زخارف دنيوي بوده است.

وي يادآور شد، البته محروميت در صنف روحانيت بالا و شهريه ها پايين است، اما اين رشته هيچگاه با دلبستن به زخارف دنيوي سازگار نبوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدي گلپايگاني، ضرورت توجه طلاب به دعا، توسل و توکل را مورد توجه قرار داد و گفت: طلاب فاضل در نخستين فرصت، معمم شوند که اين امر برکات زيادي در زندگي آنها ايجاد مي کند.

وي با اشاره به انتقاد برخي از حاضران جلسه، از ديدار دانشجويان با مقام معظم رهبري و محقق نشدن دیدار برای طلاب با ایشان گفت: دغدغه طلاب را به مقام معظم رهبری منتقل می کنم، ولی دانشگاه را با حوزه مقایسه نکنید، زیرا خطراتی که دانشگاه ها را تهدید می کند، خیلی زیاد است و سمپاشی های زیادی در این زمینه در حال انجام است که با یک ملاقات مقام معظم رهبری از یک دانشگاه بسیاری از نقشه هایی که از آنسوی آبها طراحی می شود، خنثی می گردد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: امروز، دنیا نیازمند روحانیت است و ما تقاضاهای زیادی از کشورهای مختلف برای اعزام مبلغ داریم که ضمن تسلط به زبان های بین المللی، در زمینه پاسخگویی به شبهات از تبحر لازم برخوردار باشند.

/ 1 نظر / 19 بازدید