حاج آقا! همه به خاطر مملکت رای بديد.

دکتر احمدی نژاد در لیست نظرسنجی افراد مهم سال مجله تایم قرار گرفت.

هفته نامه معتبر تایم که هر ساله در یک نظر سنجی به مخاطبان خود اجازه می دهد تا از بین 10 شخصیت تاثیرگذار دنیا در سال 2007 به انتخاب برترین آنها بپردازد؛ امسال مانند سال گذشته، رئیس جمهور کشورمان را در این فهرست قرار داده است.

مجله تایم در قسمت معرفی این نظر سنجی می آورد: « اکنون نوبت شماست که مهمترین فرد سال 2007 را انتخاب کنید. آیا باید برنده جایزه صلح نوبل و معاون سابق رئیس جمهور آمریکا باشد یا اولین رئیس جمهور احتمالی زن آمریکا؟ آیا رئیس جمهور آشوبگرایران(!!) انتخاب بهتری است یا فردی که پشت آی فون است؟ برای انتخاب خود رای دادی، با اینکه سردبیران این حق را به خود می دهند تا مخالف باشند.»

اسامی این فهرست عبارتند از:

1- احمدی نژاد : رئیس جمهور ایران

2-هیلاری کلینتون: تنها زن نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و نفر اول کاندیداهای حزب دموکرات

3-هوجین تائو: مرد اول چین

4-استیو جابز: یکی از سهامداران شرکت اپل که به تازگی محصول آی فون را روانه بازار کرده است که انقلابی در صنعت تلفن همراه و پخش موسیقی به حساب می آید.

5-باراک اوباما: یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا

6-ولادیمیر پوتین: رئیس جمهور روسیه

7-کاندولیزا رایس: وزیر امور خارجه آمریکا

8-جی کی رولینگ: نویسنده سری کتاب های هری پاتر

9- ال گور :کاندیدای ریاست جمهوری اسبق آمریکا و برنده جایزه صلح نوبل و برنده جایزه اسکار

10- ژنرال پتریاس: فرمانده نظامیان در عراق که گزارش وضعیت نیروها در عراق را در تابستان به کنگره آمریکا داد و تاکید کرد که حضور نیروهای ائتلاف در عراق موثر است.

گفتنی است، سال گذشته که رئیس جمهور ایران در میان فهرست سال گذشته بوده است؛ بیشترین رای را کسب کرده بود که مجله تایم در ناباوری، شخص مهم سال را «شما» (مخاطبانش) انتخاب کرد.


برای رای به دکتر احمدی نژاد به
این صفحه بروید.


در میان افراد برتر سال مجله تایم از سال 1927 تا کنون، می توان به امام خمینی (ره)، پاپ ژان پل دوم، ملک فیصل،محمد مصدق، جیمی کارتر، بیل کلینتون، رودولف جولیانی، جرج دبلیو بوش، سربازان آمریکایی در عراق، انور سادات، وینستون چرچیل، جان اف.کندی، نلسون ماندلا، یاسر عرفات، میخائیل گورباچف و ... اشاره کرد.

/ 1 نظر / 17 بازدید
ميم.شين

سلام به همه دوستان حاج آقا من خودم رفتم و رای دادم شما هم بريد.